Kategorie a minutáž, repertoár, povinné skladby

Kategorie (věk ke dni 30. 9. 2020) a minutáž:

Skupina A:

A1 – věková kategorie do 11 let – časový limit 8 minut (max. tolerance ± 2 min.)

A2 – věková kategorie do 13 let – časový limit 11 minut (max. tolerance ± 2 min.)

A3 – věková kategorie do 15 let – časový limit 14 minut (max. tolerance ± 2 min.)

A4 – věková kategorie do 18 let – časový limit 20 minut (max. tolerance ± 2 min.)

A5 – věková kategorie do 21 let – časový limit 25 minut (max. tolerance ± 2 min.)

Skupina B:

B1 – věková kategorie do 18 let – časový limit 25 minut (max. tolerance ± 2 min.)

B2 – věková kategorie do 21 let – časový limit 30 minut (max. tolerance ± 2 min.)

B3 – věková kategorie do 26 let

  • časový limit 30 minut pro I. kolo (max. tolerance ± 2 min.)

  • časový limit 40 minut pro II. kolo (max. tolerance ± 2 min.)

 

Repertoár:

Kategorie A1-A5 a B1-B2:

  • Povinná skladba – jedna nebo více z níže uvedených děl V. Lejska

  • Jedna nebo více skladeb z období baroka nebo klasicismu

  • Jedna nebo více skladeb z období romantismu nebo 20. století

Kategorie B3 – I. kolo:

  • Povinná skladba – jedna nebo více z níže uvedených děl V. Lejska

  • Jedna nebo více skladeb z období baroka nebo klasicismu

  • Repertoár dle vlastního výběru

Kategorie B3 – II. kolo:

  • Povinná skladba – jedna nebo více z níže uvedených děl B. Martinů

  • Jedna nebo více skladeb z období romantismu a 20./21. století

  • Repertoár dle vlastního výběru

 

Výběr z povinných skladeb Vlastimila Lejska:

Skupina A:

A1 – Duettina, Čtverlístek, Sonatinka

A2 – Duettina, Zahrajem si, Třikrát pro dva

A3 – Dueta, Sonatina, Tanec – serenáda, Variace

A4 – Tanec – serenáda, Variace, Stříbrný pochod, Lozíbecký pochod, Svita pro

        Lipník, Invence, Brazilské tance

A5 – Quattuor ludibria, Balady z Moravy, Sonáta, Toccata, Tanečky mistrů

Skupina B:

B1 – Tanec – serenáda, Variace, Stříbrný pochod, Lozíbecký pochod, Svita pro

        Lipník, Invence, Brazilské tance

B2 – Quattuor ludibria, Balady z Moravy, Sonáta, Toccata, Tanečky mistrů

B3 – I. kolo: V. Lejsek: Balady z Moravy, Sonáta, Toccata

       II. kolo: B. Martinů: Fantazie nebo alespoň jeden ze tří Českých tanců.

 

Čtěte dále

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Chcete-li pokračovat, musíte souhlasit s podmínkami

Menu